Mam ogromną przyjemność poinformować, że w mojej ofercie pojawiły się wycieczki " z biletem". Wycieczki dostępne dla każdego, które dają możliwość poznawania miasta i okolicy. Obowiązujący kalendarz wycieczek na sezon 2020/2021 w linku i w wydarzeniach na profilu facebook. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

WYCIECZKI „Z BILETEM” JAK TO DZIAŁA?

Wycieczka „z biletem” to wycieczka dla klientów indywidualnych. Sam decydujesz na którą wycieczkę się zapisać jaką trasę wybrać. Jedyne ograniczenie w tym zakresie to kalendarz cicerone, który jasno określa w którym dniu odbywa się która wycieczka. Decyzję o wyborze odwiedzanego miejsca możesz podjąć na podstawie tematu, zwiedzanego miejsca, czy dostępności miejsc.

w NASZEJ OFERCIE WYCIECZEK „Z BILETEM” ZNAJDZIESZ SPACERY, GRY MIEJSKIE, WYCIECZKI AUTOKAROWE po Łodzi, województwie łódzkim.

Kalendarz ustalany jest każdorazowo przed sezonem turystyczny, uwzględnia święta, ważne atrakcje. Jeśli nie znalazłeś jakiegoś tematu w obecnym kalendarzu, zaproponuj zmianę. Może właśnie dzięki Tobie znajdzie się nowa trasa w ofercie wycieczek „z biletem”.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WYCIECZKĘ?

Na wycieczkę możesz zapisać się mailowo, albo telefonicznie. Po zgłoszeniu i przekazaniu nam odpowiednich danych, takich jak: Imię Nazwisko, liczba zgłaszanych osób, adres mailowy i telefon. Następnie otrzymujesz potwierdzenie rezerwacji mailów. Każde z potwierdzeń ma swój indywidualny numer i stanowi bilet na daną wycieczkę. 

Następny ruch zależy do Ciebie. W mailu rezerwacji w takim przypadku otrzymujesz umowę i opis dalszych kroków.

Przy wycieczkach jednodniowych i spacerach po Łodzi opłata rezerwacyjna nie jest obowiązkowa. Możesz dokonać płatności na miejscu przy starcie wycieczki. Jednak pamiętaj, że zawsze obowiązkowo natęży dokonać zgłoszenia. Dopiero po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa stajesz się uczestnikiem wycieczki.

ILE OSÓB MOŻE UCZESTNICZYĆ W ZWIEDZANIU?

Dla lepszego komfortu zwiedzania przy spacerach i wycieczkach autokarowych po Łodzi limit miejsc to 30 osób (jedyny wyjątek wycieczki piesze do Pałacu Herbsta w łodzi-ograniczenie do 25 osób).

Przy wycieczkach wielodniowych i po regionie wycieczki odbywają się od 30 osób chętnych. Maksymalnie w takiej wycieczce może uczestniczyć 50 osób.

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ BILETU?

Przy wycieczkach jednodniowych po Łodzi i spacerach: usługa przewodnicka, ubezpieczenie transport autokarowy jeśli jest uwzględniony w planie zwiedzani, posiłek jeśli jest uwzględniony w planie zwiedzania, bilety wstępów do wcześniej określonych miejsc.

CZY SĄ LISTY REZERWOWE?

Jeżeli dana wycieczka czy spacer cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem tworzymy listę rezerwową. Jeśli zainteresowanie jest ogromne, specjalnie przygotujemy podobną trasę, kolejny autokar jeśli tylko mamy możliwość dokonania odpowiednich zabiegów, w tym celu.

ZAPRASZAM DO ZWIEDZANIA ŁODZI:)