Łódź i region z przewodnikiem

Łódź i region z przewodnikiem

Wycieczki po Łodzi

Zwiedzaj Łódź

Zwiedzaj Łódź

Największe atrakcje Łodzi

Spacery po Łodzi

Spacery po Łodzi

Odkryj Łódź z przewodnikiem

Szlak Łodzi wielokulturowej

Szlak Łodzi wielokulturowej

Spacery z przewodnikiem

Szlak Łodzi przemysłowej

Szlak Łodzi przemysłowej

Zwiedzanie z przewodnikiem

Szlak Łodzi filmowej

Szlak Łodzi filmowej

Poznaj Łódź z przewodnikiem

Wycieczka po Łodzi

Wybierasz się na wycieczkę do Łodzi, oto kilka pomocnych rad, które sprawią, że wybierzesz wycieczkę i sposób zwiedzania, który spełni Twoje oczekiwania.

- Łódź można bardzo wygodnie zwiedzać pieszo, rowerem, autokarem czy środkami komunikacji miejskiej. Wybór sposobu podróżowania i zwiedzania zależy od wielu czynników: liczebności grupy, pory roku i czasu jaki pozostaje do dyspozycji na wycieczkę. Jeśli chcesz zobaczyć jak najwięcej podczas jednej wycieczki, wybierz autokar albo samochód.

- Bardzo wygodną formą poznawania miasta będzie zwiedzanie w niewielkiej grupie znajomych lub rodziny. Jeśli kwota jaką chcesz przeznaczyć na zwiedzanie jest niewielka odpowiednie dla Ciebie będzie oglądanie atrakcji miasta w większej grupie lub forma wycieczki z biletem.

- Lubisz niestandardowe formy zwiedzania-wybierz grę miejską, spacer historyczny, questing, foto tour.

- Cenisz wygodę w czasie zwiedzania, właśnie dla Ciebie odpowiednia będzie wycieczka przy użyciu systemu audio guide tour. Otrzymujesz przenośny zestaw z słuchawkami, dzięki czemu nawet oddalając się nieco od grupy słyszysz przewodnika.

Wycieczka po Łodzi

Wybierasz się na wycieczkę do Łodzi, oto kilka pomocnych rad, które sprawią, że wybierzesz wycieczkę i sposób zwiedzania, który spełni Twoje oczekiwania.

Łódź można bardzo wygodnie zwiedzać pieszo, rowerem, autokarem czy środkami komunikacji miejskiej. Wybór sposobu podróżowania i zwiedzania zależy od wielu czynników: liczebności grupy, pory roku i czasu jaki pozostaje do dyspozycji na wycieczkę. Jeśli chcesz zobaczyć jak najwięcej w podczas jednej wycieczki, wybierz autokar albo samochód.

>>>

Za to pokochasz Łódź

Łódź jest miastem wyjątkowym, ma do zaproponowania szczególne atrakcje oraz wydarzenia, których próżno szukać gdzie indziej. Warto więc przyjechać, chociaż na jeden dzień, wybrać się na wycieczkę po Łodzi z przewodnikiem i się przekonać jakie to ciekawe i zaskakujące pozytywnie miejsce. Ze względu na tradycje związane z przemysłem włókienniczym miasta trzeba zwrócić uwagę na kilka miejsc wartych odwiedzenia. Pierwszym obowiązkowym punktem na liście zwiedzania powinno być Centralne Muzeum Włókiennictwa. Siedzibą muzeum jest dawna fabryka Ludwika Geyera nazywana Białą Fabryką.

>>>

Dlaczego warto zwiedzać z przewodnikiem?

Wycieczka z przewodnikiem po Łodzi  jest doskonałą okazją do odwiedzenia nowych miejsc i poznania ich historii. Jeśli odwiedzasz Łódź pierwszy raz, zastanawiasz się jakie wyjątkowe punkty na mapie odwiedzić, wycieczka z przewodnikiem jest właśnie dla Ciebie. W krótkim czasie wybierając jedną z zaproponowanych przeze mnie tras  poznasz historię, kulturę, klimat łódzki. Odkryjesz piękne, ciekawe oblicza Łodzi. Jeśli szukasz pomysłu zachęcam do zapoznania się z ofertą wycieczek w menu WYCIECZKI.

 >>>

Jak zamówić wycieczkę

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wycieczkę, napisz wiadomość na adres patrycjaczudak@gmail.com. W tytule wpisz interesujący Cię temat i datę wycieczki. W ciągu następnego dnia otrzymasz gotową propozycję, stworzoną specjalnie dla Ciebie wraz z cennikiem. Zachęcam również do kontaktu telefonicznego.

Tel. +48 667 685 017

Zapraszam do zamawiania:)

Znajdziesz mnie na innych serwisach:

cicerone.pl       about.me     museo.pl    przewodnicy.pl     przewodnictwo.info    Google+     linkedin